O nás

O nás

Jsme LAMA home. Od roku 2019 nejmladší člen skupiny LAMA ENERGY GROUP.

O nás

Jsme součástí stabilní české energetické společnost s 30letou historií. Jsme těžařem ropy, plynu, výrobcem a dodavatelem tepla i elektřiny - proto vám můžeme nabídnout i VIP balíček s přímým výkupem přebytků z vaší FVE.

Naše vize

Je dodat to nejlepší, v co možná nejkratším čase, vlastními lidmi. Nepřeprodáváme cizí službu, neinstalujeme běžné levnější méně spolehlivé technologie. Soustředíme se na kvalitu, ne na množství podepsaných smluv.

Technologie

VICTRON

WINSTON baterie

SOLAX

HEATFLOW

LOXONE

JABLOTRON

SAMSUNG

kontinenty 3 / 5 zemí

Česká republika, Slovensko, Kanada, Spojené státy americké a Mongolsko – 5 zemí, ve kterých LAMA ENERGY GROUP momentálně působí. Rysy naší skupiny jsou dlouhodobá stabilita, udržitelný růst, rozvoj našich aktivit a ochota vstoupit po důkladné přípravě a zvážení všech rizik i na nové trhy, které mají určitou návaznost na existující podnikání.

společností 25 / 700 zaměstnanců

Úspěch LAMA ENERGY GROUP se opírá také o její personální stabilitu a schopnosti zaměstnanců. Skupina nyní čítá přes 700 zaměstnanců, avšak klíčoví manažeři se dlouhodobě nemění. To nám dodává potřebnou jistotu.

mld. tržeb 6,5 / 6 mld. aktiv

Výše našich tržeb se významně odvíjí od tržních cen komodit a není tak pro nás rozhodujícím faktorem. V roce 2021 činily konsolidované tržby 6 miliard Kč. Výše čistých aktiv skupiny a ziskovost je dlouhodobě stabilní.

Fotovoltaika

Vlastní sklad a komponenty v ČR. Vlastní profesionální technické týmy. Reagujeme rychle a odvedená práce je na 100%, od projektu, přes montáž až po vyřízení dotace. Fotovoltaická elektrárna postavena na tom nejlepším na trhu.

Podlahové topení

Elektrický karbonový systém HEATFLOW nebo japonské tepelné čerpadlo DAIKIN? Světové špičky ve svém oboru, bez kompromisů.

Rekuperace

Přirozené, zdravé, úsporné, čisté. Jablotron Futura s chladicím modulem COOLBREEZE. Vyrobeno v Česku.

Klimatizace

Přirozené, zdravé a úsporné.

Elektroinstalace

Realizujeme kompletní elektroinstalaci, také včetně koncových prvků všech světových výrobců. Samozřejmosti je i Smart Home – KNX, LOXONE.

Dodávka energií

Vlastní těžba a obchod s komoditami. Úsporné moderní technologie. LAMA ENERGY GROUP je na trhu přes 25 let. Co slíbíme, to dodáme a k tomu od vás výhodně vykoupíme vaše přebytky z fotovoltaické elektrárny.

Jsme součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikaní jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a severní Ameriku

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, težbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

https://www.lamagroup.cz/
LAMA energy

Tradiční český dodavatel levného plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

https://www.lamaenergy.cz/
LAMA solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a municipality.

https://lamasolar.cz/
LAMA lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. "Na klíč" provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

https://lamalight.cz/
Telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.

https://telly.cz/
GAS international

Ryze český dodavatel zemního plynu a elektřiny pro domácnosti a firemní zákazníky

https://gasint.cz/
Manlomka

Manlomka byla založena v roce 2008, zaměřuje se na výrobní, rukodělné a kompletační práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

https://manlomka.cz/

Potřebujete poradit?

Jsme připraveni zodpovědět vaše dotazy. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo vyplňte náš formulář a my se vám rádi ozveme.

Pracovní dny jsme na telefonu do 8:00 do 16:00

Napište nám e-mail – odpovíme vám co nejdříve

  Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti LAMA home s.r.o. ke zpracování svých osobních údajů zde v souladu s evropským nařízením GDPR.

  True expertise

  Meet the team

  c

  Founder

  Kate Stivenson
  c

  Founder

  Susann Rivera
  c

  Founder

  Edward Doson
  c

  Founder

  Gracie Sumner