Kontakty

Pointer Pointer Pointer Pointer

Máte dotaz

Napište nám

  Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti LAMA home s.r.o. ke zpracování svých osobních údajů zde v souladu s evropským nařízením o GDPR.

  Informace

  Informace o členství v koncernu

  Společnost LAMA home s.r.o., IČ: 08248192, se sídlem Objízdná 1777, 765 02 Otrokovice, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 114913 je členem koncernu LAMA ENERGY GROUP řízeného společností LAMA ENERGY GROUP a.s., IČ: 64086259, se sídlem Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 23653. Více na lamagroup.cz

  Jsme součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP

  Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte a o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikaní jsou energetika, obnovitelné zdroje, teplárenství, těžby ropy a zemního plynu a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a severní Ameriku.

  Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, težbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

  https://www.lamagroup.cz/
  LAMA energy

  Tradiční český dodavatel levného plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

  https://www.lamaenergy.cz/
  LAMA solar

  Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a municipality.

  https://lamasolar.cz/
  LAMA lighting

  Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. "Na klíč" provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

  https://lamalight.cz/
  Telly

  Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.

  https://telly.cz/
  GAS international

  Ryze český dodavatel zemního plynu a elektřiny pro domácnosti a firemní zákazníky

  https://gasint.cz/
  Manlomka

  Manlomka byla založena v roce 2008, zaměřuje se na výrobní, rukodělné a kompletační práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

  https://manlomka.cz/