Jsme LAMA home.
Od roku 2019 nejmladší člen skupiny LAMA ENERGY GROUP.

O nás

Jsme součástí stabilní české energetické společnosti s 30letou historií. Náš cíl je dodat ty nejlepší technologie i českým domácnostem, proto jsou naše fotovoltaické elektrárny postaveny na Victron střídačích a Winston bateriích.

Naše vize

Je dodat to nejlepší, v co možná nejkratším čase, vlastními lidmi. Nepřeprodáváme cizí službu, neinstalujeme běžné levnější méně spolehlivé technologie. Soustředíme se na kvalitu, ne na množství podepsaných smluv.

Technologie

VICTRON
SOLAX
DEYE
WINSTON

onas1
3kontinenty
/
5zemí

Česká republika, Slovensko, Kanada, a Mongolsko – 4 zemí, ve kterých LAMA ENERGY GROUP momentálně působí. Rysy naší skupiny jsou dlouhodobá stabilita, udržitelný růst, rozvoj našich aktivit a ochota vstoupit po důkladné přípravě a zvážení všech rizik i na nové trhy, které mají určitou návaznost na existující podnikání.

Úspěch LAMA ENERGY GROUP se opírá také o její personální stabilitu a schopnosti zaměstnanců. Skupina nyní čítá přes 700 zaměstnanců, avšak klíčoví manažeři se dlouhodobě nemění. To nám dodává potřebnou jistotu.

25společností
/
700zaměstnanců
onas2
onas3
6,5mld. tržeb
/
6mld. aktiv

Výše našich tržeb se významně odvíjí od tržních cen komodit a není tak pro nás rozhodujícím faktorem. V roce 2021 činily konsolidované tržby 6 miliard Kč. Výše čistých aktiv skupiny a ziskovost je dlouhodobě stabilní.


Jsme součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte a o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, obnovitelné zdroje, teplárenství, těžby ropy a zemního plynu a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a severní Ameriku.

INDIVIDUÁLNÍ CENOVÁ NABÍDKA ZDARMA

* povinné údaje


Naší specialisté vám vytvoří fotovoltaiku na míru, přesně podle potřeb vaší domácnosti.